Author: j***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thank you for the early delivery. till next transaction
Màu sắc: Light Brown
Price: 132.000₫
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Light Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2302112227837983 |
Author: j***n
Date:
Review: thank you for the early delivery. till next transaction
Màu sắc: Light Brown
Author: p***n
Date:
Review: Highly Recommend super love it,. Ganda talaga ang item or product ng shein.
Màu sắc: Light Brown
Author: x***n
Date:
Review: very shiny and smooth !💞
Màu sắc: Light Brown
Author: R***n
Date:
Review: Value for money: good quality but a bit shiny and thin
Màu sắc: Light Brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm